איך לעצב כמו מעצבי פנים

תוכן עניינים

כאשר אתם בוחרים לעצב כמו מעצבי פנים את הבית שלכם אתם צריכים לחשוב כמו מעצב פנים.

היתרון המרכזי של מעצב פנים הוא שהמעצב יהיה נטרלי, ויוכל להציע הצעות קונרטיות על סמך ניסיון/טרנדים בשוק.

יש אנשים אשר יראו את זה כחסרון, מפני שהעיצוב יהיה פחות אישי ויותר טרנדי דבר שמשתנה כל הזמן.

אלה הנקודות העיקריות שאתם צריכים על מנת להתחיל לעצב את הבית שלכם ולהגיע לתוצאה שתאהבו.

4 הנקודות החשובות כדי לעצב כמו מעצבי פנים:

1. ערכת צבעים

הדבר הראשון ושעליו יתבסס כל העיצוב הוא פלטת הצבעים שתבחרו לבית שלכם. פלטת הצבעים יכולה להיות קצת שונה לכל חדר. זה יתן לכל חדר את התחושה שאתם רוצים שתהיה בו. בעת בחירת הצבעים חשוב לא לבחור יותר מדי צבעים בהירים. הרבה צבעים בהירים יגרמו להרגשה של חדר קטן.

דרך טובה להתחיל היא על ידי בחירת צבע דומיננטי אחד. הדגשה עםבחירת צבעים לעיצוב הבית נייטרלי אחר כמו שחור או לבן. לצבעים יש השפעה רבה על המצב רוחו של האדם. בחרו צבעים מרגיעים לחדר השינה או לסלון שלכם. חשבו על הדרך האהובה עליכם להעביר שבת עצלה ובחרו את לוח הצבעים שעולה לכם לראש!

בעת בחירת הצבעים לבית, שקול את מצב הרוח שאתה רוצה להשיג. אם אתם מחפשים ליצור חלל עם חמימות וקסם, בחרו בגווני אדום או צהוב. גוונים בהירים יותר של פוקסיה, סגול או חרדל יהפכו כל חלל לסביבה מעוררת אנרגיה. זה נכון גם אם אתם מחפשים ליצור חלל המשדר יצירתיות-צבעו את קירותיכם לבנדר או כחול בהיר. אם אתם נוטים לנמנם בשבת, גווני ירוק בהירים יותר הם אופציה מצוינת מכיוון שהם מרגיעים ומחיים את הרוח לאחר שינה נינוחה.

2. למקסם באור

השלב הבא בעיצוב הבית שלך כמעצב פנים הוא הגדלה של מקורות אור טבעיים. אם יש לך חלונות גדולים, הקפד לפתוח את התריסים על מנת להכניס כמה שיותר אור יום. אם יש לך חדר שאינו מקבל הרבה אור טבעי, תמיד תוכל להתקין יותר מנורות או לתלות כמה מראות מסביב כדי שייראה בהיר יותר.

תאורה היא אחת התכונות החשובות ביותר שכדאי לקחת בחשבון כשמעצבים חלל מגורים. לעתים קרובות מתעלמים ממנה. המקום הטוב ביותר לתאורה נמצא בפינות החדרים.. מנורות יכולות לשמש יצירות אמנות אשר יצרו אווירה אינטימית בתוך החדר.

3. משטחים אנכיים

כאשר אתה מעצב את הבית שלך כמעצב פנים חשוב לא לשכוח מהפיכת משטחים אנכיים למעניינים כמו הרצפה והקירות. אתה יכול להשתמש בקירות על מנת להוסיף נפח לחדר (הוספת מראות). ניתן להשתמש בקיר כפינה עיצובית שבה תוכלו להציגאנשים צופים באומנות קיר תמונות, שעון מיוחד, תמונות מתכת שימשכו את העין. ניתן גם להשתמש בצמחים על מנת להוסיף צבע וטבע לבית.

4. הפונקציונליות של החדר

חשוב מאוד לפני שמעצבים כל חדר להבין מה הצרכים הספציפיים שלך.  שאל את עצמך מי יגור בחדר, מה הם צריכים ממנו, ואיך אתה רוצה שהחדר "ירגיש". תוכל גם לשקול תוכניות עתידיות של החלל (כגון ילדים או נכדים). כך שתוכל להתאים אישית את העיצוב בהתאם.

ניתן להתאים את העיצוב גם לחדר ילדים עם אומנות קיר לחדר ילדים ותמונות של דמויות שיעוררו את הילדים ויוסיפו הרגשה של שמחה לחדר. אם אתם מעצבים את המשרד הביתי שלכם תחשבו יותר יוקרתי ופונקציונלי. אל תעמיסו ברהיטים אלא צרו מקום שיהיה לכם נוח לעבוד. שולחנות עץ מלא יכולים להתאים ולתת אווירה טבעית ויוקרתית למשרד.

האם כדאי לי לעצב את הבית לבד?

כאשר בוחרים לעצב לבד את הבית, לעומת עם מעצב פנים, צריך לקחת בחשבון שהתהליך יקח יותר זמן. מעצבי פנים חשופים לכל הטרנדים העכשווים בכל זמן נתון. זה היתרון המשמעותי שלהם, לדעת איך לזהות טרנד ואיך להתאים אותו ללקוח. זה תהליך מאתגר ולא הכי פשוט אבל אם אתה אוהבים לעצב ורוצים שהסגנון יהיה אישי זה מומלץ.

חשוב מאוד לקחת את הזמן בבחירה של הצבעים והסגנונות. במידה ויש סגנון שאתם מאוד אוהבים (סגנון כפרי המשלב עץ טבעי לדוגמא) נסו לשים אותו במרכז ולדמיין איך הבית יראה איתו. תוכלו להשתמש באומנות קיר על מנת לנסות עיצובים שונים.

אל תשכחו לעצב כמו מעצבי פנים זה דבר לא פשוט ודורש זמן, הכינו את עצמכם לכך ואל תתפשרו.

משלוח חינם מאמזון

בקנייה מעל 49 דולר תהיו זכאים למשלוח חינם מאמזון.

*מומלץ לסנן את המוצרים לפי זכאות למשלוח חינם.