תנאי שימוש
ברוכים הבאים לאמנות הקיר!

תקנון זה מתווה את הכללים והתקנות לשימוש באתר וול ארט הממוקם בכתובת https://wall-art.co.il/.

על ידי גישה לאתר זה אנו מניחים שאתה מסכים לתנאים ולהגבלות אלה. אל תמשיך להשתמש ב- Wall Art אם אינך מסכים לקחת את כל התנאים וההגבלות המופיעים בדף זה.

המינוח הבא חל על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת כתב ויתור ועל כל ההסכמים: "לקוח", "אתה" ו"שלך" מתייחס אליך, האדם הנכנס לאתר זה ותואם לתנאים וההגבלות של החברה. "החברה", "עצמנו", "אנחנו", "שלנו" ו"אנחנו ", מתייחסים לחברה שלנו. "מסיבה", "צד" או "אנחנו", מתייחסת הן ללקוח והן לעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, לקבלה ולשיקול התשלום הדרוש לביצוע תהליך סיוענו ללקוח באופן המתאים ביותר למטרה מפורשת של מענה לצרכי הלקוח בגין מתן השירותים המוצהרים של החברה, בהתאם ובכפוף לחוק ההולנדי הרווח. כל שימוש במינוח הנ"ל או במילים אחרות בלשון יחיד, ברבים, באותיות רישיות ו/או הוא/היא או הן, נלקחות כמחליפות ולכן מתייחסות לאותה. התנאים וההגבלות שלנו נוצרו בעזרת מחולל התנאים וההגבלות.

עוגיות

אנו משתמשים בעוגיות. בגישה לוול ארט, הסכמת להשתמש בקובצי Cookie בהסכמה למדיניות הפרטיות של וול ארט.

רוב האתרים האינטראקטיביים משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לנו לאחזר את פרטי המשתמש עבור כל ביקור. קובצי Cookie משמשים את האתר שלנו כדי לאפשר את הפונקציונליות של אזורים מסוימים כדי להקל על אנשים המבקרים באתר שלנו. חלק מהשותפים/שותפי הפרסום שלנו עשויים גם להשתמש בעוגיות.

רישיון

אלא אם צוין אחרת, וול ארט ו/או נותני הרישיונות שלה הם הבעלים של זכויות הקניין הרוחני על כל החומרים הקיימים בוול ארט. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות. אתה רשאי לגשת אליו מ- Wall Art לשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים והגבלות אלה.

אסור לך:

פרסם מחדש חומר מ- Wall Art
מכור, השכרה או רישיון משנה של חומר מ- Wall Art
לשכפל, לשכפל או להעתיק חומר מ- Wall Art
הפצה מחדש של תוכן מ- Wall Art
הסכם זה יתחיל במועד זה.

חלקים מאתר זה מציעים למשתמשים הזדמנות לפרסם ולהחליף דעות ומידע באזורים מסוימים באתר. Wall Art אינו מסנן, עורך, מפרסם או סוקר תגובות לפני נוכחותם באתר. הערות אינן משקפות את דעותיהם ודעותיהם של וול ארט, סוכניה ו/או שותפיה. הערות משקפות את דעותיו ודעותיו של האדם המפרסם את דעותיו ודעותיו. ככל שהחוקים הרלוונטיים מאפשרים, וול ארט לא תהיה אחראית להערות או לכל אחריות, נזקים או הוצאות שנגרמו ו/או נגרמו כתוצאה מכל שימוש ו/או פרסום ו/או הופעת ההערות על האתר הזה.

וול ארט שומרת לעצמה את הזכות לפקח על כל ההערות ולהסיר כל תגובה שיכולה להיחשב בלתי הולמת, פוגענית או גורמת להפרה של תנאים והגבלות אלה.

אתה מתחייב ומייצג כי:

אתה זכאי לפרסם את ההערות באתר האינטרנט שלנו ויש לך את כל הרישיונות וההסכמות הדרושים לכך;
ההערות אינן פולשות לכל זכות קניין רוחני, לרבות ללא הגבלה זכויות יוצרים, פטנט או סימן מסחרי של צד שלישי כלשהו;
ההערות אינן מכילות חומר משמיץ, לשון הרע, פוגעני, מגונה או בלתי חוקי אחרת שהוא פגיעה בפרטיות
ההערות לא ישמשו לשידול או לקידום עסקים או התאמה אישית או הצגת פעילויות מסחריות או פעילות בלתי חוקית.
אתה מעניק בזאת ל-Wall Art רישיון לא בלעדי להשתמש, לשכפל, לערוך ולאשר לאחרים להשתמש, לשכפל ולערוך כל אחת מההערות שלך בכל צורה, פורמט או מדיה.

קישור היפר לתוכן שלנו

הארגונים הבאים עשויים לקשר לאתר שלנו ללא אישור מראש ובכתב:

סוכנויות ממשלתיות;
מנועי חיפוש;
ארגוני חדשות;
מפיצי ספריות מקוונים עשויים לקשר לאתר שלנו באותו אופן שבו הם מקשרים היפר לאתרים של עסקים רשומים אחרים; ו
עסקים מוסמכים ברחבי המערכת למעט שידול לארגונים ללא מטרות רווח, מרכזי קניות צדקה וקבוצות לגיוס כספים צדקה שאולי לא יעברו קישור לאתר האינטרנט שלנו.
ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או למידע אחר באתר כל עוד הקישור: (א) אינו מטעה בשום אופן; (ב) אינו מרמז כוזב על חסות, תמיכה או אישור של הצד המקשר ומוצריו ו/או שירותיו; ו- (ג) מתאים בהקשר של אתר הצד המקשר.

אנו עשויים לשקול ולאשר בקשות קישור אחרות מהסוגים הבאים של ארגונים:

מקורות מידע צרכנים ו/או עסקיים ידועים;
אתרי קהילת dot.com;
עמותות או קבוצות אחרות המייצגות ארגוני צדקה;
מפיצי ספריות מקוונות;
פורטלי אינטרנט;
משרדי ראיית חשבון, עורכי דין וייעוץ; ו
מוסדות חינוך ועמותות מקצוע.
אנו נאשר בקשות קישור מארגונים אלה אם נחליט כי: (א) הקישור לא יגרום לנו להיראות לרעה כלפי עצמנו או כלפי העסקים המוסמכים שלנו; (ב) לארגון אין רשומות שליליות אצלנו; (ג) התועלת לנו מהנראות של ההיפר -קישור מפצה על היעדר אמנות וול; וכן (ד) הקישור הוא בהקשר של מידע כללי על משאבים.

ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו כל עוד הקישור: (א) אינו מטעה בשום אופן; (ב) אין בכוונה לתת חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו או שירותיו; ו- (ג) מתאים בהקשר של אתר הצד המקשר.

אם אתה אחד הארגונים המפורטים בפסקה 2 לעיל ומעוניין לקשר לאתר שלנו, עליך ליידע אותנו באמצעות שליחת דואר אלקטרוני ל- Wall Art. אנא כלול את שמך, שם הארגון שלך, מידע ליצירת קשר וכן את כתובת האתר שלך, רשימה של כל כתובות האתרים שמהן אתה מתכוון לקשר לאתר שלנו, ורשימת כתובות האתרים באתר שלנו שאליהן תרצה קישור. המתן 2-3 שבועות לתגובה.

ארגונים מאושרים עשויים לקשר לאתר שלנו כדלקמן:

על ידי שימוש בשם החברה שלנו; אוֹ
על ידי שימוש באתר איתור המשאבים האחיד אליו הוא מקושר; אוֹ
על ידי שימוש בכל תיאור אחר של האתר שלנו המקושר אליו הוא הגיוני בהקשר ובפורמט התוכן באתר של הצד המקשר.
לא תתאפשר שימוש בלוגו של וול ארט או ביצירות אמנות אחרות לקישור בהיעדר הסכם רישיון לסימן מסחרי.

iFrames

ללא אישור מראש ואישור בכתב, אינך רשאי ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו המשנים באופן כלשהו את המצגת החזותית או את מראה האתר שלנו.

אחריות על תוכן

לא נישא באחריות לכל תוכן המופיע באתר שלך. אתה מסכים להגן עלינו ולהגן עלינו מפני כל הטענות שעולות באתר שלך. אין להופיע קישורים באתר כלשהו שעשוי להתפרש ככפשה, מגונה או פלילית, או המפר, או פוגע אחרת, או דוגל בהפרה או בהפרה אחרת של זכויות צד שלישי.

שמירת זכויות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שתסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר שלנו. אתה מאשר להסיר באופן מיידי את כל הקישורים לאתר שלנו על פי בקשה. כמו כן, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לאמן את התנאים וההגבלות הללו ואת קישור המדיניות בכל עת. על ידי קישור מתמשך לאתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב לתנאי הקישור הללו ולעקוב אחריהם.

הסרת קישורים מהאתר שלנו

אם אתה מוצא קישור כלשהו באתר שלנו פוגעני מכל סיבה שהיא, אתה מוזמן ליצור קשר ולהודיע ​​לנו בכל רגע. אנו נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים לכך או להגיב אליך ישירות.

אנו לא מבטיחים שהמידע באתר זה נכון, אין אנו מתחייבים לשלמותו או לדיוקו; כמו כן איננו מבטיחים להבטיח כי האתר יישאר זמין או שהחומר באתר יישאר מעודכן.

כתב ויתור

האתר משתמש בקישורי שיווק שותפים (אפיליאט) על מנת לתחזק את עצמו. האתר מפנה לאמזון, עליאקספרסס או לכל אתר אחר אשר בו ימצא מוצר שיכול להתאים לקהל של האתר שלנו.
במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו לא כוללים את כל ההצהרות, האחריות והתנאים הקשורים לאתר שלנו ולשימוש באתר זה. שום דבר בהצהרה זו לא יביא:

להגביל או לא לכלול את החבות שלנו או שלך למוות או לפציעה אישית;
להגביל או לא לכלול את החבות שלנו או שלך להונאה או מצג שווא במרמה;
להגביל את כל ההתחייבויות שלנו או שלך בכל דרך שאינה מותרת על פי החוק החל; אוֹ
לא לכלול כל אחד מהתחייבויותינו או שלך אשר לא ניתן להוציא אותן על פי החוק החל.
המגבלות ואיסורי האחריות הקבועים בסעיף זה ובמקומות אחרים בהסתייגות זו: (א) כפופים לפסקה הקודמת; ו (ב) לנהל את כל ההתחייבויות הנובעות מכוח כתב ההצהרה, לרבות התחייבויות הנובעות בחוזה, בעוולה ובהפרת חובה סטטוטורית.

כל עוד האתר והמידע והשירותים באתר ניתנים ללא תשלום, לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא.

משלוח חינם מאמזון

בקנייה מעל 49 דולר תהיו זכאים למשלוח חינם מאמזון.

*מומלץ לסנן את המוצרים לפי זכאות למשלוח חינם.