10 דרכים לגרום לעיצוב הבית שלך להרגיש אישי יותר

תוכן עניינים

כאשר מעצבים בית חדש חשוב מאוד לשים לב לטרנדים, אבל טרנדים משתנים. לכן, כאשר אני מעצבת בית של לקוח אני מקפידה מאוד להכניס את הפן האישי של הלקוח.

אני עושה שיחות עם הלקוחות כדי להבין מי הם ומה הם אוהבים, אני מנסה להפוך את הבית לכמה שיותר אישי ולשלב את זה עם טרנדים מעולם העיצוב.

הכנתי לכם רשימה של טיפים על מנת להצליח להביא את האישי אליכם לבית:

1. ישנן דרכים רבות לגרום לעיצוב הבית שלך להרגיש אישי יותר, למשל על ידי צביעת הקירות בצבע עליז או הוספת יצירות אמנות. אחת הדרכים האהובות עלי להפוך את החדר שלי לאישי היא על ידי בחירת רהיטים בגווני אדמה שיקשרו דברים יחד.
דרך נוספת שאני אוהבת להשיג זאת היא על ידי ערבוב צבעים על הקיר אחד ליד השני, זה נראה נהדר כאשר  הצבעים הולכים טוב ביחד.
הדרך שבה אני מבטיחה שהכל ייראה טוב היא על ידי הוצאת צבעי הצבע מפלטת הצבעים שלי.בחירת צבעים מפלטת הצבעים שלכם

2. כשאתה עובד על עיצוב הבית שלך, נסה לחשוב על דרכים שיגרמו לך להרגיש שהעיצוב הוא אישי, כך שכל יום כשאתה חוזר הביתה אחרי יום ארוך בעבודה, זה יספק סביבה שבה אתה רוצה להירגע וליהנות.
כאשר תעצבו את הבית שלכם בצורה אישית מומלץ להשתמש בצבעים שאתם אוהבים, אומנות קיר שיכולה שנותנת לכם תחושת נוחות בחדר שינה ובסלון.
אני גם אוהבת להשתמש באומנות קיר מעוררת השראה בחדרי עבודה ומשרדים.

3. שילוב טבע בתוך הבית, שילוב של צמחים וקיר ירוק בתוך הבית הוא מאוד מקובל בשנים האחרונות. בנוסף, אני מאוד אוהבת לשלב רהיטי עץ מלא בסלון ובחדר שינה.צמחים על מדפי עץ
שולחן עץ מלא בסלון, עם קצוות בלתי גזומים, נותנים הרגשה טבעית בבית לא פחות מצמחים. שילוב של שניהם בסלון (צמח חזק בפינת החדר, שולחן סלון מעץ מלא) יכול לתת את הנגיעה החסרה.

4. דבר נוסף שעוזר לגרום לזה להרגיש אישי, בדיוק כמו איך לאנשים יש חוש סטייל משלהם, לכל אחד יש את המשפחה שלו. אתם יכולים להוסיף קיר משפחה מיוחד אשר יכלול את המשפחה שלכם. קיר משפחה יכול להתאים בסלון ובחדר עבודה בצורה מושלמת.

5. אור טבעי יכול לתת לכם הרגשת נינוחות, בסלון או בחדרים גדולים מאוד מומלץ לשים חלונות גדולים אשר יוסיפו הרבה אור טבעי. אם זו לא אופציה תמיד יכול להוסיף גופי תאורה, תאורת שולחן או מנורות רצפה כדי ליצור תאורת אווירה מושלמת.

6. יצירות אמנות מביאות חום ואישיות לעיצוב הבית – הוספת יצירות אמנות מביאה חום ואישיות לעיצוב הבית. זה קל כשיש לך יצירה שרלוונטית לתחומי העניין או התחביבים שלך. בדרך זו זה כמו ליצור סיפור נוסף לעיצוב הבית שלך שגורם לו להרגיש מיוחד. לדוגמא, אני מאוד אוהבת לטייל בעולם, לאחרונה יש מפות שניתן לגרד את הארצות שביקרת בהם. אפשר לשים המפה על קנבס ולהוסיף תמונה מאוד אישית לחדר העבודה שלכם.

7. בעיצוב החדר שלכם, ניתן ומומלץ להוסיף פריטים שרלוונטיים לתחומי העניין או מעוררים רגשות שונים בכם. לקשט סביבם כדי שירגישו יותר אישיים בחדר. בדרך זו זה כמו ליצור סיפור נוסף לעיצוב הבית שלך שגורם לו להרגיש מיוחד!

8. צבעו את הדלת בצבע כיפי כדי ליצור קונטרסט או לכו עם נייר קיר מעניין או בד על ארונות או רהיטים כדי לספק קצת עניין.

9. עבורי, אחת הדרכים האהובות עליי לגרום לחדר להרגיש אישי יותר היא על ידי יצירת אזור מזמין שאנשים יכולים להתרועע ולהירגע בו. אני אוהבת לעשות זאת על ידי הוספת כריות וגם שטיחים כדי לחמם את אצבעות הרגליים של כולם!

אם אתם מחפשים השראה, פשוט הסתובבו בביתכם ושימו לב מה אתם אוהבים ומה לא אוהבים, כך שכשיגיע הזמן לקשט את עיצוב הבית שלכם, אתם תהיו מסודרים!

10. החלף את כסאות השולחן המסורתיים בכורסה נוחה או ספת פוטון – זה לא רק רעיון נהדר לנוחות האורחים שלך, זו גם דרך מצוינת לגרום לעיצוב שלך להרגיש אישי יותר שכן הוא ייחודי ומותאם אישית לצרכים של המרחב שלך. ספת פוטון או כורסא יכולה להיות מושלמת עבור אלה שנהנים לשבת ליד השולחן שלהם במקום לשבת זקוף על כיסא שולחן מסורתי. כדי לגרום לזה להרגיש עוד יותר אישי, אתה יכול לשים כל סוג של כרית, זרקה, פריט דקורטיבי שתרצה על הכיסא כך שהוא באמת ישקף את מי שאתה ומה שאתה מחפש מבחינת הרגשה בבית.

משלוח חינם מאמזון

בקנייה מעל 49 דולר תהיו זכאים למשלוח חינם מאמזון.

*מומלץ לסנן את המוצרים לפי זכאות למשלוח חינם.